Hakkımızda

Hakkımızda

Güvenebileceğiniz
En İyi Diş Kliniği

Profesyonel Çözümler

Diş tedavisi hizmetlerinde yılların bilgi birikimi ve tecrübesini sizlere sunuyoruz.

Sağlıklı Gülüşler

Sizlere sunduğumuz diş tedavisi hizmetlerimiz ile sağlıklı bir diş yapısı, güzel ve parıldayan gülüşlere sahip olmanızı amaçlıyoruz.

0
Mutlu Müşteri
0
Kozmetik Ameliyat
0
Çalışma Saati
0
Diş İmplantı
0
Randevu

Özgeçmiş

1982 Kars doğumluyum. İlk orta lise eğitimimi Elazığ’da tamamladım. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun oldum. Akabinde ortaklı klinik işletmeye başlayıp 2006 Şubat ayında da Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Estetik Diş Hekimliği bölümünde tezli master programına başladım.

2008 Temmuz’da “Farklı diş beyazlatma ajanlarının beyazlatma etkilerinin karşılaştırılması ve diş minesi üzerinde etkisi” konulu tezimi sunup master eğitimimi tamamlayarak , “Msc.Dt” ünvanını aldım.

2010 yılında işyeri değişikliği yapıp 2010-2015 yılları arasında başka bir diş kliniğinde çalıştıktan sonra 2016 yılının Şubat ayında kendi muayenehanemi açtım ve halen aynı adreste çalışmaktayım.

Muayenehanemde ; diş hekimliği alanında yapılan bütün işlemler yapılabilmekte, hastalarıma talepleri doğrultusunda diş hekimliği ile ilgili her işlem hızlı, sorunsuz ve kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

 

Mesleki ilgi alanlarım ;

  •  Estetik ( porselen lamina vener, full porselen kaplama, kompozit vener, diş beyazlatma)
  •  İmplant cerrahisi ve protetik işlemler
  •  Ortodonti

 

Özel ilgi alanlarım ;

  •  Seyahat etmek. Yeni yerler yeni tatlar keşfetmek
  •  Trekking yapmak
  •  Fotoğraf çekmek (özellikle doğa fotoğrafları)

 

Evli ve 2 kız çocuk annesiyim.